پشتیبانی سایت وردپرسی

پشتیبانی سایت

بسیاری از افراد به دنبال یک شخص یا مجموعه برای پشتیبانی سایت خود هستند. این افراد به خوبی می دانند که بعد از طراحی سایت، باید از آن به خوبی و به طور صحیح نگهداری کنند. حتی سایت هایی که با بالاترین کیفیت طراحی شده اند هم ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند. با توجه به اینکه همه اشخاص توانایی حل مشکلات سایت خود را ندارند، پس توصیه می شود که از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرند.

تیم عصر کیان، به عنوان یکی از قوی ترین تیم های پشتیبانی و طراحی سایت در شاهین شهر و اصفهان، می تواند سایت های شما را در هر کجای ایران عزیزمان که هستید پشتیبانی کند.

چرا به پشتیانی سایت نیاز داریم؟

یک سایت بعد از طراحی نباید رها شود. بلکه باید به آن رسیدگی کنید. باید به طور مرتب به آن سر بزنید که:

 • دچار افت کاربران و بازدیدکنندگان نشده باشید.
 • تمامی صفحات به درستی و با سرعت مناسب باز شوند.
 • دیدگاه های اسپم در سایت انتشار نیافته باشند.
 • و ....
 • مشکلی با لود شدن نداشته باشد.
 • دچار باگ یا هک نگردیده باشد.
 • ماژول ها و هسته آن به روز باشد.
 • زمان انقضا دامنه و هاستتان نگذشته باشد.

هزاران مورد است که “ممکن است” بعد از طراحی سایت با آن مواجه شوید. حتی اگر سایت شما در مجموعه حرفه ای همچون عصر کیان طراحی شده باشد، باز هم امکان دارد با مشکلاتی مواجه شوید. حتی اگر با مشکلی مواجه نشوید، شما باید شخصی را برای مدیریت هاست و سرور خود در نظر بگیرید. این شخص باید بتواند تمام موارد مورد نیاز شما را در سایت انجام دهد.

از این رو ما به شما توصیه می کنیم برای پشتیبانی سایت وردپرسی خود، یک شخص یا تیم حرفه ای را استخدام کنید. این شخص یا تیم می تواند به شما در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، خدمات پشتیبانی سایت مورد نظر را ارائه دهد.

عصر کیان علاوه بر خدمات طراحی سایت در شاهین شهر و اصفهان، همچون طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی، می تواند خدمات پشتیبانی مناسبی در تمام زمینه های مورد نظر شما ارائه دهد.

انواع پشتیبانی سایت

ما انواع مختلفی از پشتیبانی و نگهداری سایت داریم. درست است که این پشتیبانی ها تفکیک می شوند اما شما ممکن است به چند نمونه از آنها و یا ترکیبی از همه انواع پشتیبانی و نگهداری سایت نیاز داشته باشید. ما در عصر کیان خدمات پشتیبانی سایت در شاهین شهر و اصفهان را در تمام انواع و زمینه ها ارائه می دهیم.

می توان پشتیبانی سایت وردپرسی را به سه دسته کلی پشتیبانی فنی سایت، پشتیبانی محتوایی سایت و پشتیبانی سئو سایت تقسیم بندی کرد.

پشتیبانی محتوایی سایت وردپرسی

بسیاری از کسب و کارها به طور مرتب در سایت خود محتوا آپلود می کنند. این محتوا می تواند هرچیزی همچون مقاله، اخبار، محصول، فیلم آموزشی، دوره های آموزشی و … باشد. شما برای تهیه و آپلود این محتواها به شخصی نیاز دارید که تسلط و آشنایی کاملی با مدیریت سایت وردپرسی داشته باشد.

علاوه بر تهیه و آپلود محتوا، تغییرات ظاهری بر روی وب سایت و یا اضافه، کم و یا ویرایش کردن صفحات سایت نیز در این دسته قرار می گیرد. در واقع شما اگر از این نوع پکیج پشتیبانی سایت استفاده کنید، می توانید با توجه به قرارداد بسته شده شما با عصرکیان، موارد زیر را به دست یک فرد حرفه ای بسپارید:

 • ویرایش طراحی و دیزاین صفحات
 • حذف و یا اضافه کردن صفحه جدید
 • تولید محتوای یونیک و سئو شده
 • آپلود محتوا با طراحی مورد نظر شما
پشتیبانی و نگهداری سایت در شاهین شهر

پشتیبانی فنی سایت

این پکیج پشتیبانی سایت وردپرسی همانطور که از نامش پیدا است، مربوط به موارد فنی سایت می شود. در مجموعه عصر کیان، تمام سایت های طراحی شده با رعایت اصول و استانداردهای لازم طراحی می شود. از این رو نگرانی شما از بابت مشکلات امنیتی و فنی در سایت بسیار کاهش پیدا می کند.

اما از آنجایی که سایت به طور مداوم باید به روزرسانی شود و در بروزرسانی ها و یا حتی تغییرات اعمال شده ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید، نیاز است که یک شخص متخصص پشتیبانی سایت، سایت شما را به طور مرتب بررسی کند.

همچنین مواردی همچون بررسی زمان منقضی شدن دامنه و هاست شما، مدیریت سرور، بررسی بالا بودن سایت و بدون مشکل لود شدن سایت و … نیز باید به صورت مرتب بررسی و چک شود.  موارد دیگری که در بحث پشتیبانی فنی سایت وردپرسی انجام می شود شامل موارد زیر است.

 • بک آپسایت شما اگر یک سایت فعال باشد، مداوم به روز می شود و اطلاعات جدید در آن بارگزاری می گردد. از این رو شما برای جلوگیری از از دست دادن اطلاعات و سایت، نیاز دارید که به طور مرتب از سایت خود بک آپ تهیه کنید.
 • مدیریت سرورهمانطور که گفتیم بررسی زمان منقضی شدن هاست یکی از موارد پشتیبانی سایت است. علاوه بر آن ممکن است شما بخواهید سرور را انتقال دهید و یا مواردی را روی سرور و هاست خود انجام دهید.
 • رفع مشکلات سایتهر مشکلی که در داخل سایت وجود داشته باشد و باعث به هم ریختگی سایت و یا عدم ارتباط کاربر با سایت شود، در این پکیج پشتیبانی سایت بررسی و رفع می شود.
 • بهینه سازی سایتاین مورد در پکیج سئو و پشتیانی فنی هر دو وجود دارد. سایت باید از نظر حجمی و همچنین سرعت بهینه شود.
 • دیدگاه های اسپمبسیاری از کاربران با دیدگاه های اسپم مواجه می شوند. ما در عصر کیان راه حل های مناسبی برای رهایی از این اسپم ها برای شما داریم.
 • فعال کردن SSLامروزه داشتن SSL یک مورد بسیار مهم برای تمام سایت ها می باشد.
 • و ...
پشتیبانی سئو سایت وردپرسی در شاهین شهر

پشتیبانی سئو سایت

در خدمات سایت ما و در قسمت سئو سایت، شما می توانید خدماتی که عصر کیان، انجام دهنده سئو سایت در شاهین شهر و اصفهان، به شما ارائه می دهد را مشاهده کنید. این خدمات مربوط به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. با این پشتیبانی شما می توانید بازدید سایت را بالا ببرید. با این کار فروش شما و یا استفاده از خدمات شما بالا می رود.

چه خدماتی در پشتیبانی سایت عصر کیان ارائه می شود؟

ما تمام خدمات مربوط به هر سه پکیج پشتیبانی و نگهداری سایت را ارائه می دهیم. توجه داشته باشید که هر چند این پکیج ها را به صورت جدا بیان کردیم، ولی عمدتا مشتریان ما از هرسه این پکیج ها و یا دو پکیج اول به طور ترکیبی و با هم استفاده می کنند. شما نیاز و هدف خود را به ما بگویید، ما برای داشتن بهترین خدمات پشتیبانی با توجه به نیاز و هدف شما، راهنمایی های لازم را به شما ارائه می دهیم.

هزینه پشتیبانی سایت

برای دریافت قیمت پشتیبانی سایت وردپرسی شما باید ابتدا مشخص کنید که چه مواردی را نیاز دارید. پشتیبانی فنی موردی است که تمام سایت ها به آن نیاز دارند. اما پشتیبانی محتوایی و سئو بستگی به بودجه و هدف شما دارد.

برای استعلام قیمت و هزینه نگهداری سایت، ابتدا نیاز است که با کارشناسان ما تماس بگیرید. موارد درخواستی خود را اعلام کنید، سپس آنها بعد از بررسی قیمت را به شما اعلام می کنند.

هزینه پشتیبانی سایت در شاهین شهر و اصفهان
5/5 - (31 امتیاز)