سئو سایت در اصفهان

سئو سایت

انجام خدمات سئو سایت در شاهین شهر و اصفهان توسط تیم عصر کیان با بهترین کیفیت انجام می شود. همانطور که می دانید یکی از پرطرفدارترین موتورهای جستجو، گوگل می باشد که افراد زیادی روزانه خدمات، محصولات و سوالات مورد نظر خود را در آن سرچ می کنند.

در صورتی که شما یک سایت داشته باشید، سایت شما هم می تواند جز نتایجی باشد که بعد از سرچ کاربران به آنها نمایش داده می شود. اما نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که شما باید با خدمت یا محصول خود صفحه اول گوگل به کاربر نمایش داده شوید. زیرا تعداد کمی از کاربران صفحات دیگر را مشاهده می کنند.

طراحی سایت به تنهایی این امکان را به شما نمی دهد. از این رو باید روی سایت شما فعالیت هایی انجام شود که گوگل شما را جنتای اول به کاربر نمایش دهد. به مجموعه این فعالیت هاکه باید انجام شود، سئو گفته می شود. سئو یا همان SEO، مخفف کلمه Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو می باشد.

تیم ما با تجربه و تخصصی که در زمینه بهینه سازی سایت ها دارد، می تواند خدمات سئو سایت در شاهین شهر و اصفهان را به شما عزیزان ارائه دهد. البته خدمات ما به این شهرها محدود نمی شود و شما هر کجای ایران عزیزمان که باشید می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

برای داشتن مشتری بیشتر و سود بیشتر طراحی سایت به تنهایی کافی نیست😑

کارشناسان مجموعه عصر کیان، در کنار طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی، خدمات سئو سایت در شاهین شهر و اصفهان را نیز ارائه می دهد. ما در رسیدن به هدف هاتون شما را همراهی می کنیم. کافی است برای دریافت مشاوره و همچنین استفاده از خدمات سئو سایت با شماره 09910960631 تماس بگیرید.

چرا ما به سئو سایت نیاز داریم؟

هدف شما از طراحی سایت چه بوده است؟ آیا می خواهید سایت برای شما یک ابزار بازاریابی و جذب مشتری باشد؟ آیا می خواهید در بازار بزرگ فروش محصولات اینترنتی حضور داشه باشید؟ مکان مشخص برای فروش محصولات ندارید و می خواهید صرفا فروش آنلاین در فضای اینترنت داشته باشید؟ و…

پاسخ شما به هر کدام از سوالات بالا و یا سوالاتی مشابه به آنها “بله” باشد، یعنی شما باید از خدمات سئو یک شرکت استفاده کنید. اما سئو برای شما چه کاری انجام می دهد و چرا این روزها اینقدر این کلمه برای رونق کسب و کارها مهم شده است؟

سایت شما برای دیده شدن خدمات و محصولاتش نیاز دارد که ترافیک زیادی را از موتورهای جستجو دریافت کند. منظور از ترافیک در واقع بازدید کاربران می باشد. گوگل به عنوان بزرگترین و معروف ترین موتور جستجو سایت ها را آنالیز می کند و با توجه به کیفیت سایت شما و الگوریتم هایی که خودش دارد سایت ها را رتبه بندی می کند.

خدمات سئو سایت در شاهین شهر

این رتبه بندی ها باعث می شود که جایگاه شما با کلمات کلیدی مختلف در سرچ گوگل مشخص شود. کلمات کلیدی کلماتی هستند که کاربران آن را سرچ می کنند و به سایت شما می رسند. از این رو شما باید سایت خود را از همه نظر به بهترین کیفیت برسانید که گوگل به شما رتبه بالاتری دهد. در نتیجه شما در نتایج اولن مایش داده خواهید شد و بازدید خدمات و محصولات شما بیشتر می شود. این یک بازاریابی فوق العاده عالی برای شما است.

آنچه سئو برای شما به ارمغان می آورد

با دریافت خدمات سئو سایت در شاهین شهر و اصفهان تیم بزرگ عصر کیان، شما به موارد زیر خواهید رسید.

بازاریابی ارزان

روش های مختلفی برای بازاریابی وجود دارد که شما می توانید انجام دهید. این موارد هر کدام هزینه و نرخ بازگشت مخصوص به خود را دارند. سئو سایت یکی از روش هایی است که نرخ بازگشت بسیار بالایی دارد.

کسب اعتبار برای برند شما

هر چه شما در جایگاه های بالاتری از گوگل باشید، بیشتر دیده می شوید و کم کم اشخاصی که شما را می شناسند بیشتر می شوند. در نتیجه برند شما شناخته و معروف می شود. به این صورت اعتبار بیشتری کسب می کنید.

مخاطب و فروش بیشتر

سئو سایت به بهتر و بیشتر دیده شدن سایت شما کمک می کند. از این رو هر چه افراد بیشتری با خدمات و محصولات شما آشنا شوند، شما نیز به سود بیشتری خواهید رسید. در واقع مخاطب بیشتر برابر با سود بیشتر است.

سئو چگونه کار می کند؟

قبل از اینکه شما ثبت سفارش خدمت سئو سایت در شاهین شهر و اصفهان را در مجموعه ما ثبت کنید، بد نیست که با عملکرد سئو آشنا شوید. گوگل به کاربرانش اهمیت بالایی می دهد. از این رو نکات زیادی را در سایت شما بررسی و آنالیز می کند و از بین سایت ها بهترین ها را به کاربرانش نمایش می دهد.

شکل ظاهری سایت شما، سرعت سایت، مفید بودن مطالب، قرار گیری المان های سایت، نحوه نگارش مطالب و… همگی در کنار هم اعتبار سایت شما را برای گوگل مشخص می کنند. حتی گوگل بررسی می کند که کاربران روی چه لینک هایی از شما کلیک کردند، کدام مطالب را بیشتر دوست داشته اند و از کدام موارد خوششان نیامده است. نتیجه تمام این آنالیزها، جایگاه شما را در گوگل مشخص می کند.

سئو سایت تضمینی

عصر کیان برای سئو سایت چه خدماتی را ارائه می دهد؟

بررسی و انتخاب کلمات کلیدی

مهمترین بخش برای شما انتخاب کلمات کلیدی است. در صورتی که این کلمات به اشتباه انتخاب شوند، شما به نتیجه ای که می خواهید نمی رسید. از این رو ما برای شما کلمات کلیدی مناسب را انتخاب می کنیم که مطمئن باشید هزینه و تلاش شما بی نتیجه نخواهد بود.

برنامه ریزی و تعیین استراتژی سایت

با توجه به کلمات کلیدی شما، برای رسیدن به هدف سایت شما بهترین مسیر برنامه ریزی می شود.

تولید محتوای یونیک

در سئو سایت جمله ای معروف می باشد که می گوید: “محتوا پادشاه است”. این جمله از این نظر معروف شده است که محتوای سایت شما برای موتورهای جستجو بسیار اهمیت دارد. از این رو ما با برنامه ریزی مناسب محتواهای یونیک را بر روی سایت شما آپلود خواهیم کرد. این محتواها توسط محتوانویسان عصر کیان، شرکت طراحی سایت در شاهین شهر، تولید می گردد.

یکی از خدماتی که ما در سئو سایت شاهین شهر و اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهیم، تولید محتوای یونیک می باشد. در تولید محتواها جذاب بودن و همچنین کاربرپسند بودن نیز در نظر گرفته می شود.

سئو داخلی و خارجی

سئو سایت به دو دسته داخلی و خارجی تقسیم می گردد. شما برای سایتتان به هر دو نیاز خواهید داشت. در این زمینه ما خدمات زیر را ارائه می دهیم. خدمات سئو ارائه شده توسط ما همگی به صورت کلاه سفید هستند و از روش های کلاه سیاه به هیچ عنوان استفاده نمی کنیم.

  • سئو تکنیکال
  • بهینه سازی محتواها
  • اسکیما با توجه به نوع سایت
  • لینک سازی داخلی
  • بهینه سازی سرعت سایت
  • بک لینک
  • و…
خدمات سئو شاهین شهر

سئو سایت تضمین شده🤔 واقعیت یا دروغ؟

بسیاری از شرکت ها برای جذب مشتری از کلمه “سئو تضمین شده” استفاده می کنند. اما باید بدانید که این دروغی بیش نیست. در واقع کسی نمی تواند به شما تضمین دهد که به طور مثال بعد از یک ماه لینک اول خواهید بود و یا در این جایگاه خواهید ماند. این که می گوییم تضمینی نمی توان داد به چند دلیل است:

  1. گوگل به طور مداوم در حال به روز رسانی الگوریتم های خود می باشد.
  2. رقیبان شما نیز ممکن است روی سایت های خود کار کنند و باعث پیشرفت سایتشان شوند.

از این رو برای سئو تضمین صددرصدی ای وجود ندارد. می توان یک نقشه راه تعیین کرد و به طور تقریبی پیش بینی هایی کرد ولی تضمین صددرصدی ای وجود نخواهد داشت. تیم ما با استفاده از اصولی ترین روش های سئو، خدمات سئو سایت را برای شما انجام می دهد.

مشاوره سئو سایت

شرکت عصر کیان برای ارائه خدمات خود مشاوره رایگان را در نظر گرفته است. از این رو در صورتی که می خواهید از خدمات ما استفاده کنید، می توانید با شماره 09910960631 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

قیمت سئو سایت

شما باید به طور ماهانه هزینه ای را برای سئو سایت در شاهین شهر و اصفهان پرداخت کنید. این هزینه با توجه به کلمات کلیدی شما، میزان سختی کلمات، تعداد کلمات کلیدی و… مشخص می گردد.

5/5 - (35 امتیاز)