سفارش تولید محتوا در شاهین شهر

تولید محتوای سایت

سفارش تولید محتوا برای سایت یک امر ضروری و مهم است. وقتی که سایت شما طراحی شد، شما باید در آن محتواهایی آپلود کنید. محتوایی که در سایت شما آپلود می شود باید ویژگی هایی داشته باشد که بتواند به پیشرفت شما نیز کمک کند. در عصر کیان، شرکت طراحی سایت در شاهین شهر و اصفهان، شما می توانید درخواست سفارش تولید محتوای خود را ثبت کنید. تیم ما با تجربه و تخصصی که در این زمینه دارند، بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند.

تولید محتوا چیست؟

زمانی که شما مواردی را آماده می کنید که بتوانید با آنها پیام هایی را به کاربران خود انتقال دهید، تولید محتوا انجام داده اید. این موارد می تواند به صورت متن نوشتاری، فیلم، صوت، عکس و … باشد. همچنین برای کسب درآمد، آموزش به دیگران، معرفی خدمات و محصولات و … استفاده شود.

تولید محتوا خود یک روش بازاریابی و تبلیغات است که شما می توانید در سایت خود از آن بهره ببرید. اما برای رسیدن به این امر شما نیاز دارید که از فردی متخصص در این زمینه کمک دریافت کنید. از این رو سفارش تولید محتوا به مجموعه هایی همچون عصرکیان، می تواند به شما بسیار کمک کننده باشد.

در مجموعه عصر کیان انواع خدمات طراحی سایت شرکتی در شاهین شهر، طراحی سایت فروشگاهی در شاهین شهر، سئو سایت در شاهین شهر و …. توسط متخصص ترین افراد انجام می گیرد. شما در هر کجای ایران عزیزمان که باشید می توانید از خدمات ما استفاده کنید. کافی است با شماره 09910960631 تماس بگیرید.

چرا به تولید محتوا نیاز داریم؟

این مورد به چند دلیل می تواند باشد که در ادامه آنها را برای شما ذکر می کنیم.

آپدیت سایت

یکی از مواردی که کاربران به شما اعتماد بیشتری می کنند و مطمئن می شوند که سایت شما فعال است، آپلود محتوا به صورت مرتب و به روز در سایت است. در واقع ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که با مراجعه به سایتی و مشاهده محتواهای قدیمی و مربوط به زمان گذشته، به این فکر می کنید که این سایت مدت هاست فعالیتی ندارد.

نداشتن فعالیت در سایت می تواند این تفکر را نیز در ذهن ایجاد کند که شرکت وابسته به سایت نیز فعالیت ندارد. از این رو اگر شما می خواهید از سایت خود به عنوان یک اعتبار استفاده کنید، حتما در آن محتواها را به روز و مرتب اپلود کنید. عصر کیان، شرکت تولید محتوا در شاهین شهر و اصفهان، می تواند به شما در این زمینه مشاوره و راهنمایی لازم را ارائه دهد.

چرا تولید محتوا برای سایت

معرفی خدمات و محصولات

هنگامی که شما سایت خود را طراحی می کنید، باید جهت کامل کردن اطلاعات مورد نیاز محصولات و یا خدمات خود سفارش تولید محتوا را به یک شخص یا تیم بدهید. مطمئنا کاربران شما وقتی وارد صفحه محصول یا خدمت شما می شوند، می خواهند اطلاعات کاملی را دریافت کنند. این امر به آنها کمک می کند که در خرید محصول و یا استفاده از خدمات اطمینان بیشتری کسب کنند، چون اطلاعات مورد نیاز را دریافت کرده اند.

سئو

یکی از مهمترین مواردی که یک سئوکار برای سایت شما در نظر می گیرد و باید انجام دهد، آپلود منظم محتوا در سایت شما است. در واقع این محتواها هستند که به سئو سایت شما قدرت می دهند. از این رو شما باید به یک سایت تولید محتوا، سفارش تولید محتوا بدهید.

این شرکت ها همچون عصرکیان که به صورت تخصصی تولید محتوا در شاهین شهر را انجام می دهد، تخصص لازم را در این زمینه دارند. تولید محتوا هرچند به نظر ساده می آید ولی باید از اصولی پیروی کند.

سایت های محتوایی

بعضی از سایت ها، سایت هایی هستند که به کاربران خود محتوا ارائه می دهند. این محتوا می تواند به صورت خبر، فیلم های آموزشی، مقالات آموزنده و… باشد. از این رو این سایت ها نیز نیاز به ثبت سفارش تولید محتوا در یک شرکت معتبر دارند که بتوانند بهترین محتواها را به کاربران خود ارائه دهند.

ویژگی خای تولید محتوا در شاهین شهر

خصوصیات تولید محتوا در عصرکیان

محتواهای تولید شده در مجموعه ما تمام خصوصیات لازم یک محتوای اصولی را دارد. ویژگی های محتوای تولید شده در مجموعه ما موارد زیادی هستند که در ادامه به چند مورد اشاره می کنیم.

 • مهمترین مورد در تولید محتوا کپی نبودن آنهاست. شما زمانی می توانید محتوای خوبی ارائه دهید که از دیگران کپی برداری نکرده باشید. گاهی حتی ترکیبی از محتواهای دیگر و ارائه یک محتوای کامل تر نیز می تواند مفید باشد.
 • نکات سئو در این محتواها به طور کامل رعایت می شود. از نظر سئو محتواها باید شرایط خاصی داشته باشند که بتوانند برای هدف شما مفیدتر باشند. از این رو شما با ثبت سفارش تولید محتوا در عصر کیان، می توانید از نظر سئو بودن محتواها نیز اطمینان داشته باشید.
 • استفاده از عکس به تعداد لازم در محتواها.
 • در صورت نیاز مشاوره ها و راهنمایی های لازم برای تهیه فیلم نیز ارائه می گردد.
 • محتواهی متنی از نظر نگارشی کاملا بررسی و رعایت شده است.

چرا باید به یک تیم تخصص سفارش تولید محتوا بدهیم؟

بسیاری از کسب و کارها برای کاهش هزینه ها به یکی از نیروهای خود وظیفه تولید محتوا را محول می کنند. این شخص تخصص لازم برای تولید محتوای اصولی را ندارد، از این رو نمی تواند تمام موارد موردنیاز را اجرا کند. یک تیم متخصص برای تولید محتوا کارهای زیر را انجام می دهد:

 • بررسی کلمات کلیدی
 • برنامه ریزی برای استراتژی تولید محتوا
 • تهیه تقویم محتوایی
 • بررسی رقبا و ارائه محتوایی کامل تر و بهتر از آنها
 • برنامه ریزی برای محتواهایی که کاربرپسند و پرمخاطب هستند.
 • تهیه محتواهایی که می توانند برای شما جذب کاربر داشته باشند.
 • رعایت اصول سئو در محتواها
 • رعایت اصول نگارشی در محتواها

این موارد تنها چند مورد از نکاتی است که یک فرد متخصص در نظر می گیرد. از این رو به تولید محتوا ساده نگاه نکنید و آن را به افراد غیرمتخصص نسپارید. شما با ثبت سفارش تولید محتوا در سایت عصرکیان می توانید هدفمندتر و بهتر محتوا ارائه دهید.

عصرکیان، سایت تولید محتوا در شاهین شهر و اصفهان

ما در عصر کیان، تمامی خدمات مورد نیاز برای تولید محتوا را به شما ارائه می دهیم. همچنین قبل از اینکه شما سفارش تولید محتوای خود را در مجموعه ما ثبت کنید، ما مشاوره های لازم را به شما ارائه می دهیم، اینکه شما به چه نوع محتوایی و چه میزان نیاز دارید. ما در کنار شما هستیم تا شما بتوانید به هرآنچه که می خواهید برسید.

هزینه سفارش تولید محتوا در شاهین شهر

تولید محتوا المان های زیادی دراد و با توجه به نوع محتوای مورد نیاز شما، تعداد در ماه، تعداد کلمه و … هزینه متفاوت می شود. به طور مثال هر مقاله 1000 کلمه ای هزینه ای معادل 70 هزار تومان دارد. از این رو برای استعلام قیمت آنچه که شما نیاز دارید، با شماره 09910960631 تماس بگیرید و بعد از ارائه اطلاعات مورد نیاز قیمت نهایی را دریافت کنید.

تولید محتوای تخصصی در شاهین شهر
5/5 - (39 امتیاز)