طراحی سایت شکتی در شاهین شهر

سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی یکی از مواردی است که شما برای ورود به عرصه رقابت با شرکت های رقیب به آن نیاز دارید. یک وبسایت شرکتی علاوه بر اینکه برای شما اعتبار می آورد، می تواند با طراحی و بهینه سازی مناسب، مشتریان زیادی نیز جذب کند.

شرکت ها برای معرفی خدمات و حتی محصولات خود (صرفا معرفی محصولات)، می توانند از بستری استفاده کنند که به راحتی در دسترس همه می باشد. این بستر می تواند در عرض چند ثانیه اطلاعات عظیمی از شما را در اختیار کاربران قرار دهد. این بستر، وب می باشد، که امروزه استفاده کنندگان بسیار زیادی دارد. اگر می خواهید در کسب و کار خود موفق شوید و حتی از رقیبان خود پیشی بگیرید باید همراه با تکنولوژی پیش بروید و از آن نیز استفاده کنید.

چرا به یک سایت شرکتی نیاز دارید؟

در شرکت طراحی سایت عصر کیان، قبل از تنظیم قرارداد جلسه ای با شما خواهیم داشت. در این جلسه مزایایی که یک سایت برای نوع کسب و کار شما دارد و همچنین مواردی که سایت شما نیاز دارد، صحبت می شود. مزایای سایت شرکتی برای هر کسب و کاری متفاوت خواهد بود، اما به طور کلی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

سایت برای شما اعتمار می آورد و اعتماد مشتریان به کسب و کار شما بیشتر خواهد شد. علاوه بر آن به قول خودمان کلاس بالایی هم برای کار شما خواهد داشت.😁 در کاغذ و موارد دیگر برای تهیه بروشور و تبلیغات صرفه جویی می شود.

با یک هزینه کم، خدمات و محصولاتتان را به کاربران زیادی نمایش می دهید. که این خود یک شیوه تبلیغات و بازاریابی خواهد بود.

داشتن یک سایت شرکتی به برندیگ شما کمک می کند.

وقتی که شما یک سایت شرکتی داشته باشید و آن سایت برای موتورهای جستجو بهینه (سئو) شده باشد، هر کاربری که خدمت یا محصول شما را در اینترنت سرچ کند می تواند با شما آشنا شود. در نتیجه مشتریان شما بیشتر و فروش شما نیز بیشتر می شود.

عصر کیان، شرکت طراحی سایت در شاهین شهر و اصفهان، می تواند یک مشاوره تخصصی و کامل در زمینه سایت مناسب شما، ارائه دهد. از این رو می توانید آنچه که در ذهن خود دارید را با طراحان ما در میان بگذارید و همچنین از پیشنهادات آنها نیز مطلع شوید. سپس با یک جمع بندی تخصصی، بهترین ها به شما پیشنهاد می شود.

مراحل طراحی سایت شرکتی

ابتدا همانطور که توضیح داده شد، یک جلسه هماهنگ می شود و درباره موارد مورد نیاز شما صحبت می شود. سپس طراحان ما با توجه به سلیقه شما و همچنین تخصص خود، یک سایت شرکتی کامل و مناسب برای شما طراحی می کنند. شما سایت را بررسی می کنید و اگر ویرایش و یا موردی بود به طراحان ما اطلاع می دهید و آنها آن موارد را انجام می دهند. در این مرحله سایت شما کامل است و در فضای بزرگ اینترنت قرار می گیرد.

نکته: اگر می خواهید بهتر و بیشتر دیده شوید، نیاز دارید که از خدمات سئو عصر کیان نیز برای سایت خود استفاده کنید.

یک سایت موفق شرکتی به چه مواردی نیاز دارد؟

سایت شرکتی شاهین شهر

طراحی مناسب و کاربر پسند

طراحی سایت باید زیبا و کاربر پسند باشد. به صورتی که وقتی کاربر وارد سایت می شود از نظر ظاهری جذب سایت شود و از آن فرار نکند😑. استفاده از رنگ مناسب، ظاهر زیبا، مرتب بودن و…. همه موارد مهمی هستند.

همچنین اگر کاربر شما باید فرمی را پر کند، دکمه ای را فشار دهید و …. این که این دکمه یا فرم کجا باشد، با چه متن و چه رنگی باشد و … بسیار مهم است.  طراحان سایت شرکتی عصر کیان، با تخصص و تجربه ای که در زمینه طراحی سایت دارند، تمام این موارد را در نظر می گیرند.

ریسپانسیو بودن سایت شرکتی

احتمالا بارها این اصطلاح را شنیده اید. سایت شما باید ریسپانسیو باشد. این به این معنی است که وقتی شخصی سایت شما را باز می کند، آن را مرتب و منظم ببیند. مورد مهمی که هست، کاربران سایت شما را ممکن است با دستگاه های مختلفی همچون، موبایل، تبلت، لپ تاپ و… مشاهده کنند. در نتیجه باید سایت در همه دستگاه ها مناسب دیده شود.

طراحی بر اساس معیارهای سئو

مواردی هستند که در هنگام طراحی باید رعایت شود و تاثیر زیادی در سئو سایت شما خواهد داشت. طراحان شرکت عصر کیان، شرکت طراحی سایت شرکتی در شاهین شهر و اصفهان، با اصول سئو کاملا آشنا هستند و آنها را در طراحی سایت خود در نظر می گیرند. یکی از این موارد سرعت سایت است. اگر سایت شما سرعت پایینی داشته باشد، کاربران زیادی را از دست خواهید داد. خودتان فکر کنید لینک سایتی را باز می کنید، اما زمان باز شدن آن مثلا 30 ثانیه طول می کشد. برای باز شدن آن سایت منتظر می مانید؟ یا به سراغ سایت دیگری که همان خدمات را ارائه می دهد می روید؟

شرکت طراحی سایت شرکتی شاهین شهر
طرذاحی سایت شرکتی در اصفهان

سئو و بهینه سازی سایت شرکتی

بعد از اینکه سایت با اصول سئو طراحی شد، نیاز دارید که یک سئوکار خبره روی سایت شما کار کند. این مورد به شما کمک می کند که در صفحه اول سرچ گوگل با کلمات مشخصی برای کاربران نمایش داده شوید. به این صورت بازدید کاربران از سایت شرکتی شما بالا می رود.

همانطور که می دانید افراد کمی هستند که برای رسیدن به خدمت یا محصول مورد نظر از صفحه یک سرچ گوگل به صفحات دیگری روند. البته سئو نیاز به هزینه و زمان دارد ولی ارزش بالا و سودهی بالایی هم برای شما خواهد داشت.

پشتیبانی سایت شرکتی با عصر کیان

وقتی سایت شما طراحی شد، نیاز دارید که یا یک مدیر سایت در مجموعه خود برای پشتیبانی سایت داشته باشید. یا اینکه از خدمات پشتیبانی یک سایت معتبر استفاده کنید. سایت باید به طور مرتب به روز شود و مطالب جدید در آن آپلود شود. اگر از خدمت یا محصولی استفاده نمی کنید از سایت شما حذف شود. همچنین اگر خدمت یا محصول جدیدی دارید به سایت اضافه شود.

حتی ممکن است سایت نیاز به ویرایش داشته باشد و یا با مشکل مواجه شود. از این رو بهتر است اگر در مجموعه خود، یک مدیر سایت ندارید، از خدمات پشتیبانی سایت عصر کیان استفاده کنید.

قیمت سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی در شاهین شهر و اصفهان

قیمت سایت های شرکتی مجموعه عصر کیان با توجه به امکاناتی که می خواهید متفاوت خواهد بود. اما حداقل پرداختی شما 3 میلیون و 500 هزار تومان خواهد بود. در جلسه اولی که با شما برای مشخص کردن المان های سایت هماهنگ می شود، بعد از مشخص کردن تمام موارد مورد نیاز برای سایت، قیمت سایت شرکتی به شما اعلام می شود.

امکانات سایت شرکتی

در این لیست مواردی که شما می توانید به سایت شرکتی خود اضافه کنید آورده شده است:

 • فرم ثبت پیش سفارش
 • چت آنلاین
 • آمار بازدید کنندگان
 • زبان دوم سایت
 • پرسش های متداول
 • و....

در سایت های شرکتی مواردی در نظر گرفته می شود. در لیست زیر مواردی که این نوع سایت خواهد داشت را آورده ایم:

 • طراحی تم اختصاصی
 • سرعت بالای سایت
 • طراحی بخش اخبار و وبلاگ
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه خدمات
 • گالری تصاویر
 • مشتریان
 • مدیریت کاربران
 • پیشخوان مدیریت سایت
 • و.....
5/5 - (24 امتیاز)