سایت اختصاصی و حرفه ای

داشتن و طراحی سایت اختصاصی می تواند در دنیای بزرگ دیجیتال امروز، کمک بزرگی به کسب و کارها کند. در واقع بسیاری از شرکت ها و فروشگاه ها، محصولات و خدمات خود را از طریق سایت برای کاربران فضای اینترنت به نمایش می گذارند.

شما ممکن است به یک سایت ساده صرفا جهت معرفی کسب و کار خود یا محصولات نیاز داشته باشید. اما می توانید امکانات و المان های بیشتری در سایت خود اضافه کنید. اضافه کردن این موارد می تواند در ارتباط شما با مشتری کمک کنند. حتی می توان از مواردی به عنوان وجه تمایز بین رقابت بزرگ کسب و کارها استفاده کرد.

منظور از طراحی سایت اختصاصی چیست؟

شما می توانید در سایت خود موارد متعددی را در اختیار کاربران قرار دهید. در ادامه از دو منظر تفاوت این نوع سایت را برای شما آورده ایم.

طراحی سایت اختصاصی در شاهین شهر

طراحی سایت هزینه ای است که یک بار باید پرداخت کنید و می توانید مدت ها از فواید آن بهره مند شوید. از این رو سعی کنید بهترین ها را بخواهید و در سایت خود داشته باشید. ما در مجموعه عصر کیان می توانیم به شما کمک کنیم، پادشاه کسب و کار خود باشید.

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت در سایت اختصاصی

در طراحی سایت ارزان، شما یک قالب آماده را انتخاب می کنید و برای کسب و کار شما آن قالب سفارشی سازی می شود. اما در طراحی سایت اختصاصی شما می توانید کاملا طرحی که مدنظرتان است را از طراح بخواهید. طراحی این سایت ها کاملا منحصر به فرد و اختصاصی است.

ویژگی های سایت

در پلن های دیگر طراحی سایت در شاهین شهر و اصفهان مجموعه عصر کیان، سایت های با امکانات پایه هستند. در واقع با امکاناتی که یک سایت شرکتی یا فروشگاهی به آن نیاز دارد. اما شما می توانید در طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی خود موارد بیشتری را درخواست کنید.

داشتن یک محاسبه گر برای محاسبه درصد کمیسیون، فیلترهای پیشرفته، منوها جذاب و چند ستونه، امکان ثبت نوشته توسط کاربران، چند فروشندگی و… موارد بسیاری هستند که با توجه به نیازتان می توانید به سایت خود اضافه کنید. در واقع این شما هستید که تصمیم می گیرید یک سایت ساده داشته باشید و یا یک سایت حرفه ای.

سایت اختصاصی چه ویژگی هایی دارد؟

  • طراحی اختصاصی اسلاید شو و قالب محصول
  • ساخت برگه های مورد نیاز به صورت نامحدود
  • فضای میزبانی با فضا، سرعت و امکانات بالاتر
  • و هر آنچه که شما برای سایت حرفه ای خود به آن نیاز داشته باشید.
  • ارائه مشاوره حرفه ای قبل از طراحی و راهنمایی های لازم جهت آنچه شما نیاز دارید.
  • طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی برای شما
  • داشتن ویژگی های متعدد و پیشرفته نسبت به رقیبان شما
  • امکان اضافه کردن فرم های شرطی و فرمولی

طراحی سایت اختصاصی در عصر کیان با چیست؟

در مجموعه ما کلیه سایت ها با CMS وردپرس طراحی می شود. سایت اختصاصی نیز به همین صورت است. این سیستم مدیریت محتوا بسیار ایمن و پرطرفدار می باشد. به گونه ای که درصد بالایی از طراحان سایت از وردپرس برای طراحی سایت های خود استفاده می کنند.

پشتیانی و سئو سایت حرفه ای

بدون شک شما تنها با طراحی یک سایت نمی توانید به موفقیت و افزایش فروش دست یابید. سایت شما به پشتیبانی و سئو نیاز خواهد داشت.

پشتیبانی سایت اختصاصی

پشتیبانی سایت های طراحی شده در مجموعه عصر کیان، توسط خود مجموعه انجام می گیرد. در قرارداد اولیه مدت زمان پشتیبانی اعلام می گردد. بعد از آن شما باید هزینه هایی را برای پشتیبانی پرداخت کنید. در واقع شما باید یک قرارداد پشتیبانی سایت با مجموعه ما تنظیم کنید.

توجه داشته باشید که سایت های طراحی شده در عصرکیان، کاملا استاندارد می باشند. از این رو اگر شما نیروی متخصص در شرکت خود برای پشتیبانی و مدیریت سایت دارید می توانید به راحتی این مورد را به او بسپارید.

متاسفانه بعضی از اشخاص در طراحی سایت استانداردها را رعایت نمی کنند و سپردن سایت به یک شخص متخصص دیگر امکان پذیر نیست. اما در مجموعه ما این اطمینان به شما داده می شود. هرچند توصیه می شود به دلیل آشنایی شرکت با سایت شما (به دلیل اینکه توسط خودمان طراحی شده است) پشتیبانی را نیز به ما بسپارید.

طراحی سایت حرفه ای در شاهین شهر
سئو سایت اختصاصی در شاهین شهر

سئو سایت اختصاصی

سایت از نظر طراحی و تکنیکال کاملا مناسب برای سئو و بهینه سازی طراحی می شود. شما می توانید حرفه ای ترین ابزار سئو را در سایت خود داشته باشید و در مواردی همچون، سرعت، ریسپانسیو بودن، بهینه بودن و مواردی که مربوط به طراحی سایت می شود را نیز به بهترین شکل در سایت ببینید.

توجه داشته باشید که در طراحی سایت اختصاصی درست است که از نظر طراحی سئو رعایت شده است، اما باید از نظر محتوایی، لینک سازی و موارد دیگر نیز سئو سایت انجام شود. شما نمی توانید تنها با داشتن یک سایت که طراحی اصولی داشته است در نتایج گوگل بدرخشید و باید حتما از خدمات سئو برای این منظور استفاده کنید.

مراحل طراحی سایت

گام اول: مشاوره

در مرحله اول با شما جلسه ای تنظیم می گردد. در این جلسه شما انتظارات خود را از سایت بیان می کنید. کارشناسان ما نیز، به شما مشاوره هایی درباره آنچه که می توانید در سایت داشته باشید و یا حتی بهتر است نداشته باشید را ارائه می دهند. نتیجه این جلسه و مشاوره ها امکانات سایت شما را مشخص می کند.

ارسال اطلاعات

در طراحی سایت اختصاصی شما باید اطلاعات مورد نیاز که کارشناسان ما به شما اعلام کرده اند را برای مجموعه ارسال کنید. این اطلاعات می توانند اطلاعات تماس شما، معرفی مجموعه، لیست خدمات و محصولات، تصاویر محصولات و…. باشد.

طراحی سایت

بعد از دریافت اطلاعات طراحی سایت شروع می شود. با توجه به امکانات و طرح درخواستی شما سایت طراحی می گردد.

دریافت ویرایشات

بعد از طراحی، سایت به شما ارائه می شود. شما سایت را کامل بررسی می کنید و در صورتی که نیاز به ویرایشاتی دارد، موارد را به طراح سایت خود اطلاع می دهید. طراحی سایت عصر کیان، ویرایشات را انجام داده و تایید نهایی را برای سایت مورد پسند شما دریافت می کند. در این مرحله شما سایت موردنظر خود را دریافت خواهید کرد.

آموزش مدیریت مطالب

مواردی همچون اضافه کردن مقالات، اخبار، محصولات، مدیریت کاربران و … به شما آموزش داده می شود. مدیریت این موارد با یک پنل بسیار ساده و آسان صورت می گیرد و شما می توانید با یک جلسه کوچک آموزشی، خودتان این موارد را مدیریت کنید.

هزینه طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای

سایت اختصاصی و حرفه ای می تواند ویژگی ها و المان های متفاوتی داشته باشد. از آنجایی که این سایت به طور اختصاصی برای شما طراحی می شود، مسلما قیمت هم نیز با توجه به سایت تعیین می گردد. از این رو بدون مشاوره اولیه نمی توان قیمتی را به شما اعلام کرد.

در مجموعه عصر کیان، شرکت طراحی سایت در اصفهان و شاهین شهر، ابتدا یک جلسه با شما هماهنگ می شود. سپس با بررسی موارد خواسته شده توسط شما و همچنین ارائه مشاوره های لازم جهت آنکه چه چیزی شما نیاز دارید و چه مواردی را می توانید به سایت اضافه کنید، قیمت مشخص و به شما اطلاع داده می شود.

هزینه طراحی سایت اختصاصی در شاهین شهر
5/5 - (30 امتیاز)