طراحی سایت ارزان در شاهین شهر

سایت ارزان

بسیاری از کسب و کارها با قدرت فوق العاده جذب مشتری سایت آشنا نیستند. از این رو به دنبال طراحی سایت ارزان قیمت می باشند. آنها می خواهند با هزینه کمی، یک سایت را راه اندازی کنند و کمی آزمون و خطا کنند و ببینید که آیا داشتن یک سایت تاثیری در کسب  کار آنها دارد یا خیر. از طرف دیگر کسب و کارهایی هستند که به دلیل نوپا بودن و یا هر مورد دیگری، نمی توانند هزینه زیادی برای سایت پرداخت کنند. فرقی نمی کند شما جز کدام دسته هستید، ما به شما کمک می کنیم با هر بودجه ای صاحب سایت شوید.

البته در طراحی سایت ارزان قیمت شما باید توقعات خود را کم کنید. زیرا دلیل ارزان بودن یک سایت، عدم کیفیت و یا استفاده از یک زبان برنامه نویسی و یا سیستم مدیریت محتوای غیر استاندارد نیست. بلکه در طراحی سایت اقتصادی، در واقع امکانات سایت کمتر می شود.

مجموعه عصر کیان، طراحی سایت در شاهین شهر و اصفهان، می تواند با هر هزینه و بودجه ای برای شما سایت طراحی کند. کافی است شما با ما تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان ما بهره مند شوید.

شماره تماس: 09910960631

سایت ارزان عصر کیان با چه برنامه ای نوشته می شود؟

ما در مجموعه عصر کیان، طراحی سایت ارزان در شاهین شهر و دیگر شهرهای ایران عزیزمان را با سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی می کنیم.

چرا وردپرس؟

وردپرس امروزه به دلایل مختلفی توانسته یکی از پرطرفدارترین و همچنین پر استفاده ترین CMS ها باشد.این دلایل شامل موارد زیر می شود:

 • هزینه پایین طراحی: هزینه طراحی سایت با زبان های برنامه نویسی بسیار بالا است. اما سیستم های مدیریت محتوایی همچون وردپرس، این امکان را می دهند که طراحی سایت ارزان و با کیفیت باشد.
 • سرعت بالاتر: وردپرس به طراحان سایت این امکان را می دهد که خیلی سریع و حدود یک الی دو هفته سایت شما را تحویل دهند. حتی این زمان می تواند کمتر هم باشد.
 • امنیت بالا: متاسفانه در بین عوام مردم مکن است این تفکر وجود داشته باشد که امنیت وردپرس پایین است. اما این مورد کاملا اشتباه است. اگر امنیت پایین بود، این همه شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ از وردپرس استفاده نمی کردند.
 • امکان اضافه کردن امکانات مختلف: به دلیل استفاده گسترده از این CMS، روز به روز به امکانات آن افزوده می شود و شما می توانید هر آنچه را که می خواهید در سایت خود داشته باشید.
 • مدیریت آسان وبسایت: شما می توانید با یک رابطه کاربری بسیار ساده به راحتی سایت خود را مدیریت کنید. مدیریت می تواند در زمینه های مدیریت نوشته ها و مطالب، محصولات، کاربران، فروش و… باشد.
 • و موارد دیگر که می تواند بسیار برای شما مفید باشد.

سایت ارزان چه امکاناتی ندارد؟

به طور کلی هزینه سایت شما با توجه به امکاناتی که نیاز دارید محاسبه می شود. گاهی شما یک سایت کوچک برای معرفی کسب و کار خود بدون هیچ امکانی می خواهید. این مورد می تواند هزینه های طراحی سایت شما را بسیار کاهش دهد. تیم ما در مجموعه بزرگ عصر کیان، طراحی سایت ارزان در شاهین شهر، اصفهان و دیگر شهرهای ایران عزیزمان را با کمترین قیمت ممکن برای شما انجام می دهد.

اما یک سایت ارزان چه امکاناتی دارد؟شما می توانید موارد زیر را در یک سایت اقتصادی داشته باشید:

 • اسلایدشو ساده
 • صفحه درباره ما
 • صفحه تماس با ما
 • فرم تماس با ما
 • صفحات معرفی خدمات (به تعداد محدود)
 • معرفی شبکه های اجتماعی
 • و…
طراحی سایت وردپرس ارزان

می توان به این صورت بیان کرد که شما یک سایت ساده خواهید داشت که در آن موارد اصلی یک سایت همگی طراحی شده اند. شما می توانید کسب و کار خود همراه با خدماتتان را به مشتریان معرفی کنید. این سایت می تواند یک رزومه کاری خوب برای شما باشد.

آیا امکان افزودن قابلیت در آینده را دارد؟

بله، صدردصد. شما می توانید هر زمانی که نیاز داشتید و هر امکانی که می خواهید را به این سایت اضافه کنید. طراحی سایت طبق اصول طراحی سایت انجام می شود و نگرانی ای از این موضوع نخواهید داشت.

طراحی سایت ارزان در اصفهان

مراحل انجام طراحی سایت ارزان

مشاوره و استعلام قیمت

شما ابتدا با کارشناسان ما در عصرکیان تماس می گیرید. امکاناتی که برای سایت خود نیاز دارید را به آنها می گویید. کارشناسان ما موارد را بررسی و با توجه به امکانات سایت شما، قیمتی را به شما اعلام می کنند. توجه داشته باشید که تمامی مراحل ذکر شده مشاوره و استعلام قیمت، رایگان هستند.

انتخاب طرح و قالب سایت

شما می توانید از دو روش برای طراحی سایت استفاده کنید:

 • استفاده از قالب های آماده: طراحان سایت ما، چند قالب سایت آماده در اختیار شما قرار می دهد. شما یکی از آنها را انتخاب می کنید و سایت شما همانند آن طراحی می گردد.
 • پیشنهاد سایت: شما می توانید سایت هایی که موردپسندتان می باشد را در اختیار طراح سایت ما قرار دهید. او سایتی مشابه با آنچه شما می خواهید طراحی می کند.
 • به سلیقه طراح: سومین موردی که در طراحی سایت ارزان شما می توانید از آن استفاده کنید، سلیقه طراح سایت است. اگر شما سایت خاصی را مدنظر ندارید، می توانید به سلیقه طراح ما اعتماد کنید و طراحی را به او بسپارید.

توجه داشته باشید که شخصی که به طور تخصصی در زمینه طراحی سایت کار می کند می تواند مشاوره های خوبی برای طرح به شما بدهد.

ارائه طرح اولیه سایت و دریافت ویرایشات

سایت طبق نظر شما طراحی می گردد. سپس به شما برای دریافت ویرایشات ارائه می گردد. شما می توانید سایت را کامل بررسی کنید و هر ویرایشی که نیاز است به طراح سایت اطلاع دهید که اعمال کند.

تایید نهایی

بعد از انجام ویرایشات، تایید نهایی سایت از شما دریافت می گردد و زمانی که شما به طور صدردصدی از سایت ارزان خود راضی باشید، کار طراحی سایت ارزان ما تمام شده است.

هزینه طراحی سایت اقتصادی چه میزان است؟

همانطور که قبلا نیز ذکر کردیم، قیمت طراحی سایت وابستگی زیادی به امکانات درخواستی شما دارد. از این رو جهت استعلام قیمت با شماره 09910960631 تماس حاصل فرمایید. هزینه طراحی سایت ارزان در مجموعه عصر کیان از 2.5 میلیون شروع می شود.

سئو سایت ارزان به چه صورت است؟

برای سئو سایت، تفاوتی در هزینه ای که شما برای طراحی سایت می پردازید ندارد. آن چه مهم است طراحی اصولی و بهینه سایت می باشد. سایت های طراحی شده در مجموعه ما (با هر قیمتی) به صورت بهینه هستند و برای سئو مناسب می باشند.

خرید سایت ارزان